ZPĚT NA MÍSTO ČINU! ZA TŘI ČTVRTĚ MILIARDY VYROSTE V POLSKÉ BYDHOŠTI V POŘADÍ JIŽ DRUHÁ LOGISTICKÁ HALA SKUPINY ACCOLADE

Česká investiční skupina Accolade zahájila výstavbu nového logistického parku v polské Bydhošti.

Park Bydgoczcz II. vyroste v blízkosti staršího bratra Bydgoszcz I. Město Bydgoszcz je díky unikátnímu Mlýnskému ostrovu, který se nachází v samém srdci města, průmyslovým centrem již od středověku. Investice přesáhne tři čtvrtě miliardy korun a výstavba, kterou má na starosti Panattoni Europe, by měla být dokončena v první polovině roku 2020. Jedná se o jednu moderní logistickou budovu o rozloze 37,000 m2, cílící na ocenění BREEAM „Very Good“. Budovu si již nyní smluvně pronajala přední japonská logistická a přepravní společnost Nissin Logistics.

Nissin Logistics, dceřiná společnost Nissin Corporation, je jednou z předních společností ve světě přepravních a logistických služeb, operující v Evropě, Asii a Americe. Část budovy, 18 295 m2, v Bydgoszcz II firma zprostředkuje jako sklad pro svého klienta, společnost vyrábějící kovový obalový materiál pro nápoje (plechovky). Společnost nabídne pracovní místa pro 200-300 lidí.

V Bydgoszcz jsme poprvé investovali v roce 2016 a první park byl během chvíle plně pronajat. Po 3 letech jsme se díky velkému úspěchu a zvýšené poptávce rozhodli vrátit zpět a investovat do další haly. Bydgoszcz je velice lukrativní pro mezinárodní byznysy díky svému výbornému napojení na lodní, železniční, leteckou i silniční dopravu,“ okomentoval Milan Kratina, CEO Accolade.

Více zde: https://accolade.eu/aktuality/233/zpet-na-misto-cinu-za-tri-ctvrte-miliardy-vyroste-v-polske-bydhosti-v-poradi-jiz-druha-logisticka-hala

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2020 FondyKvalifikovaně.cz