Aktuality

Svět FKI je dynamickou oblastí a my ji sledujeme za Vás – buďte s námi vždy v obraze.

Rozhovory Články Videa

Fond AMADEUS I. oslavil třetí výročí svého vzniku rostoucí výkonností

10.6.2022 | Články

AMADEUS I. vstoupil do roku 2022 dalším povedeným čtvrtletním výsledkem (třída A +1,78 %; třída B + 1,68 %) a to navzdory nervozitě, která na globálních finančních trzích panuje . Výkonnost na 12 měsíčním horizontu činí 7,93 % a 7,54 %.
Celý článekCONSEQ OPPORTUNITY - FOND VYHLEDÁVAJÍCÍ PODHODNOCENÉ INVESTICE

13.6.2022 | Videa

Relationship Manager Adam Erler představuje fond kvalifikovaných investorů Conseq Opportunity z nabídky alternativních investic. Fond se zaměřuje na vyhledávání podhodnocených investic zejména na dluhopisových a měnových trzích.
Celý článekDAVID KUFA (CONSEQ) : AKCIOVÉ INDEXY MOHOU KLESNOUT JEŠTĚ HLOUBĚJI

9.6.2022 | Rozhovory

Správné portfolio by i dnes mělo obsahovat akcie nebo dluhopisy, navzdory vývoji na burzách. Letos ale vzrostl význam investic na peněžním trhu.
Celý článekPAVEL KADERA (REDSIDE): KOMERČNÍMI NEMOVITOSTMI PROTI INFLACI

6.6.2022 | Rozhovory

Stále sílící inflace se dotýká i segmentu komerčních nemovitostí. Čemu nyní věnují pozornost vlastníci nemovitostí a jaké trendy mohou pomoci získat nebo udržet nájemce v budovách? Na toto odpovídá portfolio manažer nemovitostního fondu NOVA Real Estate Pavel Kadera.
Celý článekSIRIUS INVESTMENTS – VIDEOKOMENTÁŘ K VÝSLEDKŮM FONDŮ ZA Q1 2022

20.5.2022 | Videa

Martin Burda komentuje výsledky fondů spravovaných Sirius investiční společností.
Celý článekZDR INVESTMENTS ROZŠIŘUJE NEMOVITOSTÍ PORTFOLIO O DALŠÍ ČTYŘI OBJEKTY ZA PŮL MILIARDY KORUN

9.5.2022 | Články

Skupina nemovitostních fondů ZDR Investments přidala do svého portfolia další 4 nemovitosti. Jedná se o nově vybudované retail parky v Bohumíně, Bílovci, Velké Dobré a Hluboké, které se rozpínají na celkové pronajímatelné ploše 10 615 m².
Celý článek5 x kvalifikovaně s Tomášem Oplíštilem, členem investičního výboru REALIA FUND SICAV a obchodním ředitelem REALIA GROUP

2.5.2022 | Rozhovory | Články

Tomáš je aktivní v oboru real estate od roku 1997, má zkušenosti z několika kancelářských a residenčních projektů (příprava projektu, pronájmy, prodeje, marketing, refinancování atd.) Od roku 2004 je téměř výhradně zaměřen na shopping centra a retail parky (akvizice, pronájmy a správa, management). Působil v manažerských pozicích na 12 projektech velkých nákupních center, nákupních pasáží nebo retail parků v České republice nebo na Slovensku. V současnosti zastřešuje péči o portfolio 10 plně pronajatých retail parků ve fondu REALIA FUND SICAV, a.s.
Celý článekJarní konference FINfest nabídne bohatý program a networking. Významné osobnosti a profesionálové z oblasti financí se sejdou 16.května se v Praze

27.4.2022 | Články

PRAHA – Po úspěšném loňském ročníku nabídne největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály FINfest nabitý program v 5 sálech. I další kolo se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze, a to již 16. května.
Celý článekVÝVOJ FONDU VAULT ZA 4Q 2021

22.4.2022 | Články

Hodnota podílového listu fondu VAULT v prvním čtvrtletí roku 2022 poklesla o 4,50 %. Akciový index MSCI World poklesl za stejné období o 4,58 %.
Celý článekWinstor: Opportunity Real Estate Fund podfond zahajuje úpis investičních akcií

1.4.2022 | Články

Winstor investiční společnost a.s. dnes zahájila úpis investičních akcií Opportunity Real Estate Fund podfondu. Investičním cílem Opportunity Real Estate Fund podfondu je v dlouhodobém horizontu dosáhnout zhodnocení svěřených prostředků prostřednictvím investic zejména do nemovitostí, majetkových účastí v Nemovitostních společnostech, realizací developerských projektů a také prostřednictvím poskytování dluhového financování Nemovitostním společnostem.
Celý článek


Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2022 FondyKvalifikovaně.cz