Aktuality

Svět FKI je dynamickou oblastí a my ji sledujeme za Vás – buďte s námi vždy v obraze.

Rozhovory Články Videa

Jak nastartovat poradenský business pro rok 2024?

15.9.2023 | Články

Praha, 15. 9. 2023 - Významné osobnosti. Špičkoví odborníci. Bouřlivé diskuse. Aktuální poradenská témata. Příležitost k setkání. A mnohem víc přinese festival pro finanční profesionály FINfest s titulem „Jak nastartovat poradenský byznys pro rok 2024“. Web Fondykvalifikovane.cz je opět partnerem akce. (PR článek)
Celý článekInspirace i klíčové trendy. To vše nabídne podzimní Colors of Finance 2023!

14.9.2023 | Články

Ve středu 4. října 2023 proběhne v inspirativních prostorech multifunkční auly gong v Ostravě-Vítkovicích již 6. ročník konference Colors of Finance. Největší networkingová událost pro finanční profesionály i letos nabídne pestrobarevný průřez finančním světem. Web Fondykvalifikovane.cz je opět mediálním partnerem akce. (PR článek)
Celý článekJSME MEDIÁLNÍM PARTNEREM KONFERENCE PRIVATE FAMILY WEALTH

1.9.2023 | Články

Potkejte se osobně v Praze s členem 4. generace rodiny Tomáše Bati. Tajemství přesgeneračního předávání rodinného majetku a podniku prozradí již 5. října na konferenci Private Family Wealth. Pro čtenáře našeho webu máme slevu 1500 Kč – napište si o promo kód k jejímu uplatnění.
Celý článekFond AMADEUS zveřejnil své výsledky za druhý kvartál 2023, hlásí stabilní vývoj a další kladné zhodnocení

28.8.2023 | Články

AMADEUS I. pokračuje v letošním roce na pozitivní trajektorii, ve druhém čtvrtletí s výkonností 1,27 % (třída A) resp. 1,16 % (třída B), za posledních 12 měsíců činí zhodnocení 4,77 % / 4,38 %. Na tříletém horizontu (minimální doporučená délka držby investice) dosáhla výkonnost 5,12 %/ 4,71 % p.a.
Celý článek1.fond reverzních hypoték – videokomentář Marka Rokoského k dění ve fondu ve 2.kvartále roku 2023

31.7.2023 | Videa

1.fond reverzních hypoték – videokomentář Marka Rokoského k dění ve fondu ve 2.kvartále roku 2023
Celý článekStanovisko akcionáře a zakladatele REDSIDE

28.7.2023 | Články

Vážení investoři, vážení obchodní přátelé, moji výjimeční kolegové z pozice zakladatele, duchovního otce a jediného akcionáře REDSIDE cítím potřebu i povinnost vyjádřit se k budoucnosti naší společnosti, která se ne vlastní vinou dostala do složité a paradoxní situace. Na jedné straně nabízí špičkové fondy, které přinášejí dlouhodobě výborné zhodnocení, na straně druhé čelí vynucenému odchodu investorů, které vyvolává postupný krach skupiny Arca. Je to faktor, na kterém jsme se nepodíleli a nemůžeme ho jakkoliv ovlivnit.
Celý článekDopis fondu VAULT za 2Q 2023

26.7.2023 | Články

Vážení podílníci, hodnota podílového listu fondu VAULT v druhém čtvrtletí roku 2023 vzrostla o 11,91 %. Akciový index MSCI World vzrostl za stejné období o 7,15 %. Jeden podílový list měl k 30.06.2023 hodnotu 1,2635 Kč.
Celý článekJET INVESTMENT DIVESTOVAL SPOLEČNOST BENVIG HEAT TRANSFER

14.7.2023 | Články

Brněnská investiční společnost Jet Investment prodala výrobně inženýringovou společnost BENVIG HEAT TRANSFER s.r.o., na straně kupujícího stojí akcionáři společnosti Montáže Přerov a.s. spolu s dalšími investory. Předmětem transakce, která byla dokončena 13. července, je prodej 100 % akcií společnosti BENVIG HEAT TRANSFER s.r.o., včetně dceřiné společnosti BENVIG HEAT TRANSFER Holandsko. Výši transakce se zúčastněné strany rozhodly nezveřejňovat. Společnost BENVIG HEAT TRANSFER z Benešova nad Ploučnicí se 120 zaměstnanci a tržbami cca 500 mil. Kč se zaměřuje zejména na inženýring a výrobu zařízení pro petrochemický a chemický průmysl a energetiku, mezi její hlavní produkty patří vzduchové chladiče, tepelné výměníky, průmyslové ohříváky nebo kondenzátory. Většina jejích výrobků směřuje na export na středoevropské a západní trhy.
Celý článekACCOLADE DOKONČILA SVŮJ PRVNÍ PARK V NIZOZEMSKU. HALU NA KLÍČ V NĚM NALEZNE I PRESTIŽNÍ AMERICKÁ SPOLEČNOST COOPERSURGICAL

13.7.2023 | Články

Skupina Accolade, která se zaměřuje na investice do prémiových průmyslových a logistických parků, dokončila svůj první areál v Nizozemsku. Nájemcem jedné z celkem dvou hal se stala americká firma CooperSurgical zabývající se vývojem v oblasti reprodukční medicíny, druhou obsadil světový logistický lídr GXO. Nizozemsko je pro Accolade již celkem pátým zahraničním trhem, kde v současnosti působí.
Celý článekJet Investment vyhrál výběrové řízení na investora skupiny BATIST

11.7.2023 | Články

Věřitelské výbory BATIST Medical a.s. a BATIST Medical Productions potvrdily 10. července 2023 výsledek výběrového řízení, na jehož základě byl vybrán investor do českých entit skupiny BATIST Medical. Vybraným investorem je skrze fond Jet 3 brněnská investiční společnost Jet Investment, pro kterou se jedná o první investici v oblasti medicínských a zdravotnických produktů.
Celý článek


Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2023 FondyKvalifikovaně.cz