PORÁŽÍ INFLACI A UMOŽŇUJE LIDEM INVESTOVAT S J&T A ČESKO-SLOVENSKÝMI BYZNYSMENY. FOND J&T ARCH INVESTMENTS OSLAVIL NAROZENINY

Kdybych to měl říct v jedné větě, tak Arch Investments je pozvánka pro všechny investovat spolu s J&T. Tak zahájil oslavu prvního výročí obchodování na pražské burze jeden z jeho duchovních otců a investiční ředitel J&T Adam Tomis. „Myšlenka tohoto fondu je jednoduchá. Chceme jím otevřít svět J&T všem investorům, a právě jeho prostřednictvím plánujeme do budoucna činit všechny velké investice skupiny,“ dodal Tomis. Arch Investments se tak postupně stává hlavní investiční platformou skupiny a také klíčovým produktem pro správu dlouhodobého investičního majetku klientů J&T. Nutno podotknout, že na takový produkt investoři slyší.

Články

Díky kapitálové síle a zejména unikátnímu přístupu k investičním příležitostem, které jsou dané historií a zázemím skupiny J&T Finance Group, mají investoři fondu Arch Investments možnost podílet se na příležitostech, které jsou jinak pro drobné investory nedosažitelné. „Jako skupina poskytujeme v různých formách zejména růstový kapitál širokému spektru velkých, zpravidla československých podnikatelů. Celé řadě z nich jsme pomohli vyrůst v regionální nebo evropské lídry svých oborů. Zmínit můžu například Energetický a průmyslový holding, CPI, Tatry Mountain Resorts nebo Rohlík,“ vypočítává investiční šéf J&T.

„Před časem jsme se porovnávali s dalšími institucemi působícími na lokálním trhu a jsme poměrně silně přesvědčeni, že kombinace úvěrového portfolia našich bank spolu s dluhopisy, které aranžuje J&T Banka, z nás dělá největšího poskytovatele růstového kapitálu v československém prostoru. Za pětadvacet let jsme díky tomu vybudovali velmi silné vztahy s nejvlivnějšími českými a slovenskými byznysmeny. A ty tak nyní přinášíme i investorům fondu,“ dodává.

Podle Tomise je dlouhodobou ambicí fondu zhodnocovat majetek investorů a překonávat inflaci. A to se Arch Investments v loňském roce podařilo. „Loni jsme dosáhli zhodnocení okolo 12,5 procenta. A v růstovém trendu pokračujeme i letos navzdory všeobecnému propadu aktiv na burzách,“ připomíná Tomis aktuální složitou situaci na poli investic.

Celý článek zde: Poráží inflaci a umožňuje lidem investovat s J&T a česko-slovenskými byznysmeny. Fond J&T Arch Investments oslavil narozeniny | J&T Banka (jtbank.cz)

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2024 FondyKvalifikovaně.cz