FINFEST 2024 VYPUKNE 16. 9. 2024 V PRAZE. V INOVOVANÉM POJETÍ A S NABITÝM PROGRAMEM

Největší nezávislá konference pro finanční profesionály FINfest 2024 představí 16. 9. 2024 v pražském kongresovém centru hotelu Clarion atraktivní program plný inovací. Návštěvníky čeká množství inspirativních stand up show, duelů, panelových diskusí, workshopů a dalších inovativně pojatých formátů.

Posun v konceptu konference dokládá i nový vizuální styl akce. Nové logo symbolizuje zejména komunikaci, networking, výměnu informací a orientaci programu na poradenskou praxi. FINfest 2024 bude třináctou akcí konanou pod touto značkou.

“Networking a informace jsou klíčem k úspěchu. Konference FINfest bude začátkem a zároveň vyvrcholením finančně-poradenské konferenční sezóny v roce 2024. Těší nás, že můžeme naše partnery a profesionály v oboru financí posouvat k novým úspěchům,” říká Martin Viktora, jednatel a zakladatel webu Poradci-sobě.cz, který je organizátorem celé akce.

 

Velká část programu FINfest 2024 se bude věnovat placenému poradenství. Konference pokryje všechny klíčové obory poradenství - od investic a pojištění až k financování bydlení a osobnímu rozvoji a marketingu.. “Nebojíme se otevřít ani kontroverzní a citlivá témata typu odměňování poradců a nešvarů trhu,” dodává Viktora.

 

FINfest 2024 přivítá přes 1000 finančních zprostředkovatelů, na několika pódiích se vystřídají desítky řečníků a ve svých expozicích se představí desítky partnerů akce. Konference nabídne unikátní propojení s webem Poradci-sobě.cz, celá show tedy nekončí jen dnem konference. Ani pro návštěvníky, ani pro partnery konference.

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2024 FondyKvalifikovaně.cz